KONST / Litografier / Färglitografi 9434054
nr 943 4054
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), utsikt mot Fåfängan, signerad, motivet: 51x63
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:09:20
300 kr
400 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
6
900 kr
7
1.200 kr
1.100 kr
7
1.200 kr (Budbetjänt)
8
1.400 kr
6
1.400 kr
8
1.400 kr (Budbetjänt)
6
1.500 kr
7
16 feb
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg